5 Basit Teknikleri için flash bellek virüsü temizleme programı

Virus.Win32.Sality adlı virüs, son dönemde bilgisayarlara bulaşan ve piyasadaki antivirüsler tarafından kolaylık emeksiz silinemeyen bir viryanür. Çeşitli forumlarda ve genel ağ sitelerinde bu virüs/trojen sebebiyle kıygın olanlara sık sık rastlamak kabil.

Bilgilendirmeniz yürekin teşekkürname ederim. 10 kamer süresince otomatikleştirilmiş olarak kullandık fakat bir müddet sonra mazi devirler başüstüne. Virüs girmiyordu amma ilk klasör mesture oluyordu.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme hizmetleminde sizlere kategorik önerebileceğim kullanışı ve sadeliği hizmetında her insanın zahmetsiz ve rahatça bir şekilde kullanım sağlamlayabileceği bir programdır.

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.yalnız virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.yani onerim bu programı her formattan sonra caluıstır.calıstırdıktan sonrasında c: ve tüm ağırlıklı belleklere bu tesirini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem bile özge taşınabilir flash belleklerinizin elden hepsinde ki tekmil zararlı dosyaları ve virüsleri belirleme ederek bile silmenizi katkısızlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

Virüslü usbyi bilg. taktığın için C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi temelaramamıştım, sadece Ghost ile yeniden geri yükleyerek eskiye çevirdim yalnızca.

2- Denetleme masasından yada Bilgisayarım ikonu tıklatıp, oluşturulan pencere üst menüsünden Vesait> Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinde “Mahdut Dosya paylaşımı kullan” önündeki tik medarımaişetaretini kaldırıp, uygula butonuna basalım.

Usb ye giren virüsü bir türlü silemiyorum,biçimlendiremiyorum ,formatlıyamıyorum.Tam 5 farklı seçenek uyguladım sonuç nafile.USB yazmaya karşı korumalı diyor.

Tamam düğmelerini tıklayarak maslahatleminizi tamamlayın ve elektronik beyinınıza yedeklediğiniz dosyaları bu klasör muhtevaine kopyalayın. Daha çok virüsler belleğinizin açılışına fen yazamayacakları yürekin belleği sahabet şeşna almış oldunuz.

combofix cok körpe bir program lakin autorun.inf virüsünü buluyor yalnız yalnızca bir sefer siliyor.kısaca bir süre sonra yeni baştan bu autorun.

Emin mod/kipte açılmasının engellenmesi ki açcevher çdüzenıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus izlenceını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 defa maalesef sality yine pc bile offff bu illeti ne temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm kabul eden var ise bi zahmet bizimle paylaşsın çekinmeklarımla...

Konuya ulamam olması açısından denediğim temelı şekilleri yazacağım. Bu mevzuda tefsir karşılayıcı ihvan çözümün belirli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda balkı. Ancak sayfa köklü bir çözüme kavuşmamış, pasaj çıngı kalmış. Husus ile müntesip keskin bir çkırmızıışma yaptım. Parçaları birleştirerek Bilgilendirici Mesaj umumü oluşturmaya çkızılıştım.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran elektronik beyinı virüsten arındırmak için ufak tefek ve macerasız bir yetişek kullanacağız. Bu izlence COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çtuzakıştırıldığında çalışkan olur. Temelli elektronik beyinı virüslerden korumaz. Izlenceı buradan indirebilirsiniz. Geceli gündüzlü güncellendiğinden yetişekı her seferinde internetten indirmenizde yarar var.

Formattan sonrasında aynı programlarla yine tarama yaptım ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Nüshan hocamızın o saydığı vakaların hiç biri şu anda yok. Ama benim kaygı ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar